pondělí 11. července 2016

HSH Vysočina cup - výsledky

kompletní zde

D12B
DISK Oujeská Simona
(z 15)

D21C
DISK Oujeská Lenka
(z 11)

D40C
3. Richterová Nataša
(ze 13)



H10
8. Richter Rudolf
(ze 13) 

H12B
12. Oujeský Lukáš
(ze 17) 

H21C
DISK Oujeský Tomáš
(ze 21)

H40C
1. Odehnal Luděk
(ze 13)


Sprint Boskovice 4.7.2016 - výsledky

kompletní zde

fotky zde

D12
6. Procházková Doubravka
9. Oujeská Simona
(z 10)

D14
5. Richterová Julie
(z 5)

D21
6. Matulová Lucie
24. Oujeská Lenka
(z 26)

D35
4. Strýčková Monika
6. Richterová Nataša
(ze 14)

H10
2. Richter Rudolf
6. Oujeský Dan
(ze 7)

H12
3. Odehnal Tomáš
9. Strýček Jan
22. Oujeský Lukáš
(z 23)

H21
2. Matula Petr
26. Oujeský Tomáš
27. Procházka Jiří
(z 38)

H35
2. Odehnal Luděk
(ze 13)

H45
8. Strýček Jiří
(z 9)

H65
2. Richter Rudolf
(ze 2)

P
16. Procházka Ferdinand
(z 26)











Cena střední Moravy 2016 - výsledky

kompletní zde

fotky zde



D12A
1. Procházková Doubravka
DISK Oujeská Simona
(z 8)

D21B
10. Oujeská Lenka
(z 17)

D35C
3. Richterová Nataša
(z 13)

DH10N
4. Strýčková Bára
6. Odehnalová Tereza
12. Oujeský Dan
(z 13)

H10C
2. Richter Rudlof
(ze 2)

H12A
9. Odehnal Tomáš
20. Oujeský Lukáš
(z 23)

H21B
1. Procházka Jiří
(ze 2)

H21C
1. Oujeský Tomáš
(z 10)

H35C
1. Odehnal Luděk
(z 8)

H45C
DISK Strýček Jiří

HDR
9. Procházka Ferdinand
(ze 14)

P
9. Odehnalová Radka
(z 21)





pondělí 27. června 2016

MČR na KT - 25.-26.6.2016 - výsledky

kvalifikace - kompletní zde

H12
8. Odehnal Tomáš
(z 12)

H40
32. Odehnal Luděk
(z 44)

P2
6. Odehnalová Tereza
8. Odehnalová Radka
(z 18)



finále - kompletní zde

H12
6. Odehnal Tomáš
(z 12)

H40B
4. Odehnal Luděk
(z 21)

P2
1. Odehnalová Tereza
5. Odehnalová Radka
(z 12)
















úterý 21. června 2016

POZOR 4.7.2016 změna času závodu

Závod: http://oris.orientacnisporty.cz/event?id=3440

Z organizačních důvodů byl změněn čas prvního startu vloženého sprintu CSM a to z 18 hodiny na 16.00 hodin.
Časový program bude následující:
- dopoledne (do 14 hodin) zámek uzavřen
- 14.30 - 15.30 prezentace
- 16 - 17 start
- cca 17.45 vyhlášení výsledků

Děkujeme za pochopení

http://www.ob.skprostejov.cz/csm2016/

19.6.2016 B-čka, Borotín, výsledky

kompletní zde

D12
3. Procházková Doubravka
(z 9)

H12
12. Odehnal Tomáš
(z 19)


18.6.2016 B-čka Morava, Šebeton

kompletní výsledky zde

D12C
2. Procházková Doubravka
(z 27)

D35C
7. Procházková Lucie
16. Strýčková Monika
22. Richterová Nataša
(z 39)

DH10N
9. Strýčková Bára
(z 28)

H12C
13. Strýček Jan
16. Odehnal Tomáš
(z 39)

H21C
3. Schmid Vladimír
13. Procházka Jiří
(z 24)

H45C
23. Strýček Jiří
(z 28)

H60B
4. Jelínek Roman
(ze 4)

H65C
DISK Richter Rudolf

HDR
20. Procházka Ferdinand
(z 67)