čtvrtek 20. října 2016

14.10.2016 - Mistrovství Brna ve sprintu - výsledky

kompletní zde

Muži
7. Petr Matula
15. Luděk Odehnal
(z 26)

Ženy
8. Lucie Matulová
(z 18)




15.10.2016 OBLŽ - Žebětín - výsledky

kompletní zde

D10N
2. Strýčková Bára
(z 9)

D12
4. Procházková Doubravka
(z 12)

D14
7. Richterová Julie
(z 7)

D16
5. Čížková Eliška
(z 5)

D21C
6. Matulová Iva
7. Matulová Lucie
13. Čížková Markéta
(z 13)

D35
8. Procházková Lucie
9. Richterová Nataša
(z 25)

H10
19. Richter Rudolf
(z 22)

H12
8. Strýček Jan
(z 15)

H21C
6. Matula Petr
22. Procházka Jiří
(z 30)

H21D
18. Trávníček Petr
(z 22)

H35
DISK Čížek Petr

H45
10. Strýček Jiří
(z 15)

H55
6. Truhlář Karel
9. Věžník Antonín
(z 12)

HDR
2. Procházka Ferdinand
(z 63)

P
23. Strýčková Monika
(z 46)




úterý 4. října 2016

2.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále)

kompletní výsledky zde

D40B
14. Richterová Nataša
(z 20)

H40B
16. Procházka Jiří
26. Odehnal Luděk
(z 38)

H55A
21. Mareček Jiří
(z 25)

H60B
21. Jelínek Roman
DISK Věžník Antonín
(z 22)

T3
7. Procházková Doubravka
14. Strýček Jan (Odehnal Tomáš běžel)
42. Procházka Ferdinand
(z 45)



1.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace)

kompletní výsledky zde

D40
36. Richterová Nataša
(z 45)

H40
42. Procházka Jiří
46. Odehnal Luděk
(z 65)

H55
23. Mareček Jiří
(z 54)

H60
41. Věžník Antonín
45. Jelínek Roman
(z 46)

T3
10. Strýček Jan
12. Procházková Doubravka
14. Odehnal Tomáš
19. Truhlář Karel
54. Strýčková Monika
67. Odehnalová Radka
75. Procházka Ferdinand
(z 82)



24.9.2016 Oblastní ž - Studnice

kompletní výsledky zde


D12
3. Procházková Doubravka
(z 24)

D16
16. Čížková Eliška
(z 17)

D21E
8. Matulová Lucie
(z 14)

D21C
26. Čížková Markéta
28. Marečková Michaela
(z 33)

D35
14. Ondrouchová Lída
33. Procházková Lucie
(z 44)

H12
1. Strýček Jan
6. Odehnal Tomáš
(z 40)

H21E
17. Matula Petr
(z 20)

H21C
54. Procházka Jiří
(z 64)

H35
14. Mareček Jiří
15. Čížek Petr
(z 45)

H45
30. Strýček Jiří
(z 43)

H55
13. Truhlář Karel
24. Věžník Antonín
(z 27)

HDR
7. Procházka Ferdinand
(z 84)

P
32. Strýčková Monika
(z 76)







18.9.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů

kompletní výsledky zde

D12
 3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                             74.33   + 6.03
         ZBM0455 Rotková Markéta           24.24 ( 5)               
         ADA0651 Procházková Doubravka     23.58 ( 1)     48.22 ( 3)
         ZBM0552 Finstrlová Julie          26.11 ( 5)     74.33 ( 3)

H21
48. ADA 1  OOB Spartak Adamov                            198.27   +68.27
         ADA8202 Matula Petr               51.50 (29)               
         ADA8880 Matulová Lucie            71.35 (51)    123.25 (49)
         ADA7512 Procházka Jiří            75.02 (49)    198.27 (48)